Apartamento Tugar D-1-3

  • 84 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Apartamento Tugar D-1-3 Benidorm is gelegen op 2 km afstand van het Benidorm Paleis en binnen 11 minuten wandelen vanaf het Benidorm. Dit appartement is gelegen op 15 minuten wandelen vanaf Tram Benidorm treinstation en binnen een paar straten van Jaime I busstation.

Apartamento Tugar D-1-3 biedt een zitruimte, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook badlakens.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt deze accommodatie zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Gasten van het appartement kunnen het centrum van Benidorm bereiken met een wandeling van 5 minuten en het Plaça Triangular bezoeken, op 550 meter hier vandaan. Het Strand Playa de Levante ligt binnen 25 minuten wandelafstand van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Tugar D-1-3 Benidorm
Levante Beach Apartments By Mara Boutique
Mobiele prijsaanbieding

Levante Beach Apartments By Mara Boutique

7.9
Goed 37 beoordelingen
4 m van de accommodatie
USD 100 USD 90
per nacht
Mara Boutique Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Mara Boutique Apartments

8.9
Fantastisch 854 beoordelingen
21 m van de accommodatie
USD 105 USD 95
per nacht
Seafront Unique Location B6
Mobiele prijsaanbieding

Seafront Unique Location B6

8.6
Fantastisch 15 beoordelingen
26 m van de accommodatie
USD 294 USD 265
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    58 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:30 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerCV-VUT0476551-A,ESFCTU0000030440002089260000000000000CV-VUT0476551-A7
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Tugar D-1-3 gelegen?
      Apartamento Tugar D-1-3 is naast het Plaça Triangular gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Tugar D-1-3?
      Populaire attracties in de buurt van Apartamento Tugar D-1-3 zijn onder andere het Strand Playa de Levante, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Tugar D-1-3 te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento Tugar D-1-3 kost €135.
    • Is er gratis Wi-Fi in het appartement?
      Internet is gratis beschikbaar in het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    58 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Tugar D-1-3 Benidorm

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten